آکادمـــــــــــــــی
المپیادهای علمی ایران
تهران، ایران
خدمات آموزشی سراسری
دوره مورد نظر به لیست ثبت‌نام شما افزوده شد. جهت تکمیل ثبت‌نام به مراجعه نمایید.

درباره ما


آکادمی المپیادهای علمی ایران با هدف اصلی با هدف ترویج و همگانی کردن علم در راستای تحقق عدالت آموزشی شکل گرفته است. از این رو بر آن شده‌ایم تا با ایجاد بستر مناسب به منظور دسترسی دانش‌آموزان برخوردار از موهبت استعدادهای درخشان به اساتید برجسته کشور در این راستا قدم برداریم.

جذب حمایت‌های مادی و معنویات مؤسسات و بنیادهای علمی از جمله بنیاد ملی نخبگان و سایر مؤسسات علاقه‌مند به ترویج علم، پشتوانه خدمات رایگان این مجموعه به شمار می‌رود. امید می‌رود این سنت حسنه سالیان سال بتواند در ارائه آموزش‌های استاندارد و با کیفیت به خدمت رسانی خود ادامه دهد. "دوست علمی" که سال‌های گدشته از سوی بنیاد ملی نخبگان در مسیر پرورش استعدادهای درخشان در استان‌ها و مدارس مختلف کشور به اجرا درآمد، تجربه موفقی بود که این گام در استمرار دستیابی به همان آرمان طراحی و اجرا می‌شود.

در آکادمی المپیاد ایران همواره تلاش می‌شود تا هرآنچه که مورد نیاز یک دانش‌آموز در مسیر رشد و شکوفایی در المپیاد است، فراهم گردد. تجارب، مهارت و دلسوزی اساتید مطرح المپیاد کشور که سالیان سال در حال فعالیت در این زمینه هستند، پشتوانه و دلگرمی ماست. در قدم اول امید داریم که به این وسیله آموزش‌های ویژه در اختیار دانش‌آموزان مستعد کشور عزیزمان قرار گیرد و مقام و رتبه‌های برتر در زمینه المپیادهای کشوری فقط متمرکز در چند مدرسه یا چند شهر خاص نماند. در قدم دوم نیز امیدوار هستیم که بتوانیم به پشتوانه مهارت این اساتید بزرگ گامی در ارتقای رتبه کشور عزیزمان ایران، در عرصه المپیادهای جهانی برداریم. باشد که همواره پرجم کشورمان بر فراز قله‌های علمی در اهتزاز باشد.